Ecocar

Serwis autogazu

Chcąc dokonać przeglądu, jaki stanowi serwis autogazu, warto skorzystać z usług najlepszych fachowców, którzy od lat nieustannie działają na rynku. Ich doświadczenie oraz renoma są gwarancją najwyższej jakości, sprawności, niezawodności oraz terminowości.
Korzystając z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanej i specjalnie do tego celu przeszkolonej kadry można mieć pewność, że każda instalacja gazowa, również w zależności od modelu samochodu, silnika, który posiada, a także od pozostałych technicznych parametrów całego pojazdu zostanie sprawdzona w najmniejszym calu i w każdym możliwym szczególe i detalu. Serwis gwarancyjny, a także pogwarancyjny to najlepszy sposób na to, by zachować swoją instalację w najlepszym stanie oraz mieć pewność, że nic złego i niespodziewanego się nie wydarzy.
Własny samochód można powierzyć do serwisowania tylko i wyłącznie najlepszym specjalistom w zakresie instalacji gazowych, którzy znają się na rzeczy, są odpowiedzialni oraz zależy im na bezpieczeństwie właściciela samochodu, a także otoczenia i środowiska.
Dzięki wyszkolonej kadrze profesjonalna obsługa to gwarancja komfortu oraz prawidłowego działania i serwisowania całej instalacji gazowej w Państwa samochodzie.

Eco Car

ul. Wigury 19, Zgierz

+48 517 766 533

kontakt@ecocar.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8 - 18

Sobota: 8 - 13

Eco Car na FB

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.