Ecocar

Serwis autogazu

Chcąc dokonać przeglądu, jaki stanowi serwis autogazu, warto skorzystać z usług najlepszych fachowców, którzy od lat nieustannie działają na rynku. Ich doświadczenie oraz renoma są gwarancją najwyższej jakości, sprawności, niezawodności oraz terminowości.
Korzystając z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanej i specjalnie do tego celu przeszkolonej kadry można mieć pewność, że każda instalacja gazowa, również w zależności od modelu samochodu, silnika, który posiada, a także od pozostałych technicznych parametrów całego pojazdu zostanie sprawdzona w najmniejszym calu i w każdym możliwym szczególe i detalu. Serwis gwarancyjny, a także pogwarancyjny to najlepszy sposób na to, by zachować swoją instalację w najlepszym stanie oraz mieć pewność, że nic złego i niespodziewanego się nie wydarzy.
Własny samochód można powierzyć do serwisowania tylko i wyłącznie najlepszym specjalistom w zakresie instalacji gazowych, którzy znają się na rzeczy, są odpowiedzialni oraz zależy im na bezpieczeństwie właściciela samochodu, a także otoczenia i środowiska.
Dzięki wyszkolonej kadrze profesjonalna obsługa to gwarancja komfortu oraz prawidłowego działania i serwisowania całej instalacji gazowej w Państwa samochodzie.

Eco Car

ul. Wigury 19, Zgierz

+48 517 766 533

kontakt@ecocar.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8 - 18

Sobota: 8 - 13

Eco Car na FB

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: API access disrupted. Go to the App Dashboard and complete Data Use Checkup.
Type: OAuthException
Code: 200
Please refer to our Error Message Reference.